Leho Kaubandus | A.Tammel | Bel-Est

Leho Kaubandus tutvustus

Põllumajandusmasinad

Mitmekülgne masinate valik võimaldab meil pakkuda just teie soovidele ja tingimustele vastavat tehnikat. Sobiva lahenduse leiame nii suur- kui ka väiketootjale. Ostusoovi korral palume julgesti meiega ühendust võtta. Lisainformatsiooni saamiseks saab kokku leppida kohtumise teie juures või siis Viljandis, kus paljud masinad on meil kohapeal olemas.

Kaasaegne tehnika on kallis ja otsuse tegemine ühe või teise masina kasuks eeldab põhjalikku analüüsi. Meie kogemused ning lai valik aitavad leida usaldusväärseid ja optimaalseid lahendusi. Kaasaegsed masinad vajavad regulaarset ja asjatundlikku hooldust. See tagab nende laitmatu töö ning pikendab kasutusiga. Müüdud tehnikale anname garantii ning loomulikult teostame hooldust ja remonti nii garantiiajal kui ka hiljem. Meil on olemas kõik vajalik masinate müügieelseks ettevalmistamiseks ning hilisemaks hoolduseks.

Mitu teenindusautot võimaldavad põllumeestele abi osutada mistahes Eestimaa punktis. Töid viivad läbi kogemustega mehaanikud, lisaks saame abi emafirma A.Tammel AS inseneridelt ja mehaanikutelt. Kõik see peaks tagama meie klientidele igakülgse tehnilise abi. Klienditugi on meie firmas prioriteet number üks. Anname endast parima, et lahendada kõik probleemid kiiresti ja korrektselt.

Varuosad ja tarvikud

Meilt saab tellida ja osta originaalvaruosi ja lisavarustust kõikidele meie poolt pakutavatele masinatele. Oleme tehastega otsesuhetes ning kindlasti soovitame osta nende poolt valmistatud kvaliteetseid originaalvaruosi. Kahtlemata tagab just originaalosade kasutamine masinate pikema tööea ja vastupidavuse. Meie jaoks on väga tahtis, et klient saaks soovitud kauba nii kiiresti kui võimalik.

Selleks on kõik tähtsamad kuluvosad ja lai valik varuosasid kas meil Viljandis või emafirma A.Tammel AS laos Jõgeval pidevalt olemas. Kui siiski vajalikku osa hetkel laos pole, saame need kiirtellimusena tehastest kätte 1-2 päevaga. Varuosade ostmine on lihtne. Kui teate täpselt, mida vajate, polegi vaja kohale tulla. Piisab kui annate oma soovist meile teada telefoni või e-maili teel. Soovitud varuosad saadame teile koju posti teel või kulleriga – saate kauba kätte juba järgmisel tööpäeval.

Taimekaitsepritside kontroll

Vastavalt Taimekaitseseadusele peavad kasutuses olevad taimekaitsepritsid (välja arvatud käsi- ja selgpritsid ning seadmed, mida kasutatakse teadustöös või näidisena), 1äbima korralise tehnilise kontrolli iga kolme aasta järel. Meie töötaja on vastava koolituse 1äbinud ning omab õigust pritside tehnilist kontrolli teostada. Kui teil on soov ning vajadus oma pritsi kontrollida lasta, võtke julgesti meiega ühendust.

Võta ühendust meie spetsialistiga:

Põllumajandustehnika hooldusjuht 

Taimekaitsepritside kontroll

ENO VÄLI

Tel: 776 8030, 51 14 850

eno.vali@atammel.ee