Leho Kaubandus tutvustus

Ühinemisteade

12.03 2024.a. allkirjastasid:

-A.Tammel AS (reg. nr. 10124884, aadress Turu tn 7, Jõgeva linn, Jõgeva vald, Jõgeva maakond);

-Leho Kaubandus OÜ (reg. nr. 10794225, aadress Pärnu mnt 24b, Viljandi linn) ja

-Türi Bel-Est OÜ (reg. nr. 10087893, aadress Tööstuse tn 18, Türi linn, Türi vald, Järva maakond) ühinemislepingu.

Mais 2024.a tehakse Leho Kaubandus OÜ ja Türi Bel-Est OÜ ühinemise kohta kanne äriregistris ning kustutatakse registrist Leho Kaubandus OÜ ja Türi Bel-Est OÜ.
Ühinemise tulemusena on ühendav ühing A.Tammel AS, registrikood 10124884, aadress Turu tn 7, Jõgeva linn, Jõgeva vald, Jõgeva maakond.

Alates 01.05 2024.a on ühendavate ühingute rekvisiidid järgmised:

Ettevõtte nimi: A.Tammel AS
Reg. nr: 10124884
KMKR: EE100389948
Aadress: Turu tn 7, Jõgeva linn, Jõgeva vald, Jõgeva maakond, 48303
E-post: info@atammel.ee, telefon: +372 77 68 030
Pangarekvisiidid
SEB Pank: EE331010022049310004
Swedbank: EE922200001120257648
Luminor: EE481700017002174435

A.Tammel AS võtab üle kõik mõlema ühineva ühingu varad, kohustised ja kehtivad lepingud ning jätkab tõrgete ja katkestusteta mõlema ühingu poolt pakutud teenuste osutamist nii Jõgeval, Viljandis kui ka Türil (Türil kuni 24.5.24, edaspidi kõik Türi tegevused viiakse üle Viljandi esindusse).
Palume alates 1.maist 2024 kõik arved esitada A.Tammel AS nimele. Kõik ühinemist puudutavad küsimused palume saata e-posti aadressile info@atammel.ee.

Sujuva koostöö jätku soovides.

Indrek Tammel
A.Tammel AS
juhatuse liige

Põllumajandusmasinad

Mitmekülgne masinate valik võimaldab meil pakkuda just teie soovidele ja tingimustele vastavat tehnikat. Sobiva lahenduse leiame nii suur- kui ka väiketootjale. Ostusoovi korral palume julgesti meiega ühendust võtta. Lisainformatsiooni saamiseks saab kokku leppida kohtumise teie juures või siis Viljandis, kus paljud masinad on meil kohapeal olemas.

Kaasaegne tehnika on kallis ja otsuse tegemine ühe või teise masina kasuks eeldab põhjalikku analüüsi. Meie kogemused ning lai valik aitavad leida usaldusväärseid ja optimaalseid lahendusi. Kaasaegsed masinad vajavad regulaarset ja asjatundlikku hooldust. See tagab nende laitmatu töö ning pikendab kasutusiga. Müüdud tehnikale anname garantii ning loomulikult teostame hooldust ja remonti nii garantiiajal kui ka hiljem. Meil on olemas kõik vajalik masinate müügieelseks ettevalmistamiseks ning hilisemaks hoolduseks.

Mitu teenindusautot võimaldavad põllumeestele abi osutada mistahes Eestimaa punktis. Töid viivad läbi kogemustega mehaanikud, lisaks saame abi emafirma A.Tammel AS inseneridelt ja mehaanikutelt. Kõik see peaks tagama meie klientidele igakülgse tehnilise abi. Klienditugi on meie firmas prioriteet number üks. Anname endast parima, et lahendada kõik probleemid kiiresti ja korrektselt.

Varuosad ja tarvikud

Meilt saab tellida ja osta originaalvaruosi ja lisavarustust kõikidele meie poolt pakutavatele masinatele. Oleme tehastega otsesuhetes ning kindlasti soovitame osta nende poolt valmistatud kvaliteetseid originaalvaruosi. Kahtlemata tagab just originaalosade kasutamine masinate pikema tööea ja vastupidavuse. Meie jaoks on väga tahtis, et klient saaks soovitud kauba nii kiiresti kui võimalik.

Selleks on kõik tähtsamad kuluvosad ja lai valik varuosasid kas meil Viljandis või emafirma A.Tammel AS laos Jõgeval pidevalt olemas. Kui siiski vajalikku osa hetkel laos pole, saame need kiirtellimusena tehastest kätte 1-2 päevaga. Varuosade ostmine on lihtne. Kui teate täpselt, mida vajate, polegi vaja kohale tulla. Piisab kui annate oma soovist meile teada telefoni või e-maili teel. Soovitud varuosad saadame teile koju posti teel või kulleriga – saate kauba kätte juba järgmisel tööpäeval.

Taimekaitsepritside kontroll

Vastavalt Taimekaitseseadusele peavad kasutuses olevad taimekaitsepritsid (välja arvatud käsi- ja selgpritsid ning seadmed, mida kasutatakse teadustöös või näidisena), 1äbima korralise tehnilise kontrolli iga kolme aasta järel. Meie töötaja on vastava koolituse 1äbinud ning omab õigust pritside tehnilist kontrolli teostada. Kui teil on soov ning vajadus oma pritsi kontrollida lasta, võtke julgesti meiega ühendust.

Võta ühendust meie spetsialistiga:

Põllumajandustehnika hooldusjuht 

Taimekaitsepritside kontroll

ENO VÄLI

Tel: 776 8030, 51 14 850

eno.vali@atammel.ee